Online lekce

Chcete se učit hrát na kytaru, ale představa, že se každý týden trmácíte za soukromým učitelem na lekci vás odrazuje? 

Upřímně: nedivím se vám.

Co to? Tohle jste ode mě asi nečekali, viďte? Já bych vás měla ponoukat k tomu, že pravidelně se vzdělávat v hudbě je ta nejlepší věc na světě. A že jediné to pravé ořechové je práce face to face.

Ano, bezesporu vás hudba nejen povznese na duchu a také vám udělá službu co se týče sebedůvěry, osobního rozvoje, soustředění se na cíl apod. 

Ale na druhou stranu mám zkušenost jako soukromá úča, že pro dospěláka je pravidelná návštěva lekcí opravdu příliš velký časový i finanční náklad. Což obvykle vede k frustraci, vyhoření a ke skutečnosti, že u toho nikdo dlouho nevydrží. Protože nejen že to stojí spoustu času a peněz, ale rodina si dost často klepe na čelo a mnohdy i hlasitě protestuje, proč trávíte tolik času a utrácíte tolik peněz kvůli takové kravině jako je hraní na kytaru.

 

Víte, co vám taky povím? Zaplaťpánbůh za dnešní možnosti! Protože učit se na kytaru nyní můžete online, z pohodlí domova, bez zbytečné časové a finanční ztráty spojené s dojížděním a zbytečné konfrontace s nechápající rodinou. 

Kde? Kdy? Za kolik?

  • KDE

    Vy u vás doma, já u mě doma. S mobilem, počítačem nebo tabletem.

  • KDY

    Kdykoliv se to bude hodit vám i mně.

  • ZA KOLIK

    Cena jedné lekce (45 - 60 minut) je 400 Kč.

Co k tomu potřebujete?

Mobil, tablet nebo počítač se sluchátky

Vyladění zvuku bývá největší alchymie. Některá sluchátka mají horší mikrofon, takže se nakonec může ukázat jako nejlepší varianta být bez nich. Ale určitě je dobré vyzkoušet vše, abychom měli z čeho vybírat.

Klidnou místnost nebo koutek u vás doma

Abyste se cítili uvolněně a nemuseli se ohlížet na to, co tomu řekne manžel/dítě/pes.

Hodinku času

Lekce trvá 45 minut, ale je dobré se před ní naladit a rozehrát, abyste ji využili naplno. Stejně tak po skončení je fajn zapsat si poznámky, abyste nic nezapomněli.

Kvalitní připojení k internetu

Aby se lekce nenarušovala nekvalitním obrazem nebo zvukem.

Messenger nebo Skype

Obecně mám lepší zkušenost spíš s aplikací Messenger, ale záleží, co komu více vyhovuje.

Kytaru

Nečekaně 🙂

Na naší soukromé online lekci probereme vše, co potřebujete a co vás bude zajímat. Dostanete zpětnou vazbu na vaše hraní a rady, co dělat dál. Doporučuji, abyste měli už představu, co vše potřebujete vysvětlit a co dalšího se chcete učit. 

Nemám problém se s vámi učit vybrnkávat podle not (naopak – to je můj obor), můžeme se ale věnovat také doprovodům k písničkám. Je to jen na vás.

Co vás ale určitě nenaučím, to jsou pokročilé doprovody např. z oblasti bluegrass nebo country, rock´n´roll, big-beat. Tomuto oboru vůbec nerozumím a nebudu předstírat, že ano.

Co k tomu získáte navíc?

Mou online podporu a možnost zasílat videa ke kontrole

Základy hudební teorie

Výběr vhodného repertoáru

Objednat online lekci

Po uhrazení vaší objednávky se společně spojíme, abychom prodiskutovali vaše požadavky ohledně lekce. Budu zjišťovat vaši úroveň kytarových dovedností a také si domluvíme nějaký termín online lekce. Počítejte s tím, že po vás možná budu chtít zaslat také video, ze kterého bych lépe pochytila vaší současnou úroveň. Nemusíte se ničeho bát, je to standardní postup, kterým se snažím zajistit co největší efektivitu naší lekce.