Kniha

Umělec v domácnosti aneb Historky, které nevymyslíš

Máte rádi zábavné čtení ze života, u kterého se zasmějete? 

Baví vás sledovat, jaké podivné situace se můžou v životech obyčejných lidí vyskytnout? 

Pak je pro vás kniha Umělec v domácnosti jako dělaná!

A o čem že to vlastně je?

Obyčejně neobyčejné příběhy ze života jedné umělkyně a její povedené rodinky. Tato kniha obsahuje krátké příhody, které člověk nevymyslí, ani kdyby chtěl. I když se v knize vyskytují situace, které mnohdy hraničí s infarktovými stavy,  autorčin humor a nadhled je staví na úplně jinou úroveň. 

Veš dětská, porodní plán zpěvačky, fóbie z nakupování, četné úrazy hlavy nebo zrádně zastrčený klíč v zámku – to jsou věci, s nimiž se většina lidí na veřejnosti nechlubí. Ale když takové absurdní situace člověk přitahuje, byl by hřích se o ně nepodělit. 

 

Krátkou ukázku z knihy si přečtěte níže 🙂 

 

Ukázka z knihy

Tohle se snad může stát jen mně!

Možná jste si už toto v nějakých situacích řekli. Možná si to dokonce říkáte často. Věřte, je mi to také povědomé.

Právě proto jsem před časem začala tyto zvláštní události dokumentovat. 

A pak se stala zvláštní věc. Totiž že se mi začali ozývat různí lidé, kteří přiznali, že se jim to vlastně tu a tam děje také. A že se jim díky mně celkem uleviloKdyž zaznamenali existenci ještě většího exota. Jistě všichni známe životní pravidlo o tom, že člověka vždy nejvíc potěší cizí neštěstí…

Tato kniha je pro vás, pokud:

  • Máte smysl pro humor

  • Rádi se zasmějete cizí blbosti

  • Berete život s lehkostí

  • Vždycky vám zlepší den, když vidíte, že je někdo fakt marnej

Ilustrace v knize pocházejí přímo od hlavních aktérů knihy.

Možná jste se už také někdy ocitli v situaci, že vás dítě někde zamklo nebo si udělalo z hlavy chovnou stanici vší a odmítalo se svých novopečených domácích mazlíčků zbavit.

Myslím, že každý rodič zná důvěrně ty momenty, kdy by s velkou radostí vykonával jakoukoliv jinou činnost než pečoval o vlastního potomka – například drhnul veřejné záchodky na vlakovém nádraží nebo tak. 🙂

Začtěte se do knihy a aniž byste věděli jak, zjistíte, že i vy najednou berete život s větší lehkostí a nebojíte se dělat si srandu sami ze sebe. 

Několik knih už úspěšně doskákalo i k protinožcům.

Zřejmě vás také bude zajímat, kolik to koštne

Cena knihy je 219 Kč + 69 Kč poštovné.

 

Pro každého má tato částka jinou hodnotu. Já v tom vidím například dvě lahve Prosecca v akci a dvě skleničky oliv k tomu. Ano, upřímně bych se asi zamýšlela, jestli ty peníze investovat zrovna do knihy. 

Ale věřím, že mí čtenáři na rozdíl ode mě nejsou notoričtí alkoholici a mají perfektně srovnané priority. 

Zkrátka a dobře: kniha Umělec v domácnosti je pro váš život naprosto nepostradatelná. To jste z předešlého textu jistě pochopili. 

Když si ji nekoupíte, zažijete sedm let bez sexu, sedm let nezapnete kalhoty a na noze vám vyskáče minimálně sedm kuřích ok nebo tak něco.

(Nebo se taky nestane nic, ale kdo by to riskoval?)

Možná by vás zajímalo, co o knize říkají čtenáři:

Eliško, mockrát děkuju! Jestli se chcete zasmát, poproste Ježíška nebo se staňte sami na chvilku Ježíškem. Nejradši mám příhodu, jak Elišku s Valentikou zamkl Eliášek v pokojíčku a mateřské pudy zavelely vyskočit z okna a až pak řešit, že je dům zamčený zevnitř 😂 👍 Eli, tleskám! ❤
Mám ráda Elišky humor, a tak jsem neváhala a knihu si objednala hned v předprodeji. Jednotlivé kapitoly jsou čtivé a samozřejmě vtipné. Doporučuji všem, kdo se chtějí zasmát a přečíst si skvělou knížku. Těším se na další!
Knížka toho v sobě ukrývá mnohem více, než se na první pohled zdá. Seznámíte se například s poblijónem školkovým, nebo se dozvíte, jak může být čokoláda v hledáčku Interpólu. Nebo jak si zajistit, že vám už do konce života nikdo nesvěří psa na hlídání. Knížka je nadupaná vtipnými a těžko uvěřitelnými historkami, je poutavá a má spád. doporučuji všem, kteří mají rádi humor. A musím říct: "Eli, ta se ti povedla!"
Na knihu jsem se velice těšila, protože Eliščin humor je prostě boží! Ale teda že se budu při čtení smát i nahlas, tak to jsem opravdu nečekala. Kdo máte rádi vtipné příhody, rozhodně doporučuju, určitě nebudete litovat. Ovšem pokud jste zvyklí číst v MHD, raději knihu nechte doma, neboť byste při hurónském smíchu mohli budit pohoršení.
Eliščina knížka? To se nedá číst. Každou chvíli záchvat smíchu a slzy v očích. Eliška má dar popsat každou situaci takovým způsobem, že by rozesmála i stráž na Pražském hradě. Doporučuji všem, kteří měli den blbec a potřebují zvednout náladu, že se takové hrůzy nedějí jen jim a taky všem ostatním, kteří milují dobrý humor.
Nalijte si sklenici vína nebo uvařte hrnek čaje, pohodlně se usaďte a několikrát se zhluboka nadechněte. Je potřeba bránici připravit na tvrdou posilovnu. Šlágry jako "Poblijón školkový" nebo "Fordem tam a s dědou zpátky" prostě nelze číst v klidu a nehybně. Dokonce jsem se musela s knížkou odstěhovat z ložnice - mé záchvaty smíchu budily sladce spící mimino. Eliška je prostě machr na to, jak najít semínko humoru i v situaci, kdy musí skákat z okna, protože dítě objevilo funkci klíče a zámku.