Online lekce kytary

Jste kytarový samouk, už jste se toho hodně naučil/a, ale některé věci vám stále nejsou jasné? Chtěli byste některé zapeklitosti mezi nebem a zemí vysvětlit od učitele? Sháníte odborné vedení pro hru na kytaru?

Nebo bylo vždy vaším snem naučit se hrát na kytaru, ale v dětství vás k tomu nikdo nevedl a cítíte, že teď dozrál čas se s kytarou konečně skamarádit? 

Ať je správně první či druhá varianta,  jste tady správně.

IMG_3795[1]

Čím se obvykle zabýváme na hodinách kytary:

 
  • správným sezením u nástroje
  • držením pravé a levé ruky
  • úhozem tzv. dopadem a bez dopadu
  •  čtením not či tabů
  • nácvikem skladeb dle vašeho výběru (od jednohlasu po vícehlas) – může být dobrým základem pro pozdější hru tzv. fingerstyle
  • jednoduchou improvizací
  • sestavujeme váš repertoár a rozebereme jeho náročnost a hratelnost

Ale především se budeme zabývat  tím, co vás skutečně „pálí“ a co je potřeba zlepšit. 

Můžu vám sama sestavit kompletní repertoár dle vašich preferencí a úrovně hraní tak, abyste šli krok po kroku kupředu a viděli své postupné zlepšování. Můžeme také pracovat na skladbách a písničkách, které si vyberete vy sami. Chcete  koordinátora hraní či jakéhosi navigátora, který na vás jednou za čas dohlédne, jestli děláte vše správně? I to je možné. 

Nejste si jisti, zda do toho jít či ne? Využijte kontaktní formulář níže a zeptejte se na cokoliv. Odeslání dotazu je zcela nezávazné a ani vaše e-mailová adresa se tímto nedostává do seznamu kontaktů. 🙂 

Kolik to bude stát?

Cena za jednu lekci (45-60 min.) je 500 Kč. 

C35F5713-0C8B-479B-BF68-B35575774CF3

Co se bude dít dál po odeslání objednávky?

Po odeslání vaší objednávky vám přijde na uvedenou adresu e-mail s platebními informacemi. Jakmile platba dorazí na účet, dojde vám další e-mail s výzvou ke kontaktování, abychom se domluvili na podrobnostech (datum, čas, platforma, přibližná náplň konzultace). 

A pak už se budou dít velké věci. 🙂

Po dohodě jsou možné i osobní lekce v případě, že se vyskytujete v dojezdové vzdálenosti a jste ochotni dojíždět (okres Příbram (Sedlčany, Nechvalice, Sedlec-Prčice, Milín).

Můžete si objednat jednotlivou lekci (vhodné pro příležitostnou konzultaci) nebo výhodnější balíček 10 lekcí, které je však třeba využít do šesti měsíců od zaplacení.

Jak to probíhá s půlročním školným?

Nejdříve společně probereme vaše požadavky ohledně toho, kam se chcete dostat. Současně vás požádám o krátkou nahrávku vašeho hraní, kam jste došli a sdělili mi pár informací (jak dlouho se hraní věnujete, jestli jste chodili k nějakému učiteli apod.), abych měla odhad, kam až se můžeme dostat a na co je třeba se zaměřit. Pokud budete chtít vybrat nějaký repertoár vhodný přímo pro vás, ráda vám jej vyberu. Zároveň budu respektovat vaše požadavky a snažit se vyhovět vašemu vkusu. 

Povinné údaje jsou označeny hvězdičkou (e-mail).

Jednotlivá lekce

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Balíček 10 lekcí

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete se zeptat na něco ohledně lekcí? Využijte formulář.

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.