Živá hudba na svatební obřad

Nabízím živou akustickou hudbu pro váš svatební obřad přímo na míru vašim požadavkům. Výhodou akustické hudby je to, že jsem schopna fidlátka obsloužit bez elektřiny, takže vám klidně přijedu zahrát na prosluněnou louku, na zříceninu hradu, do lesa…

Samozřejmě je v mém zájmu co nejlépe se na váš svatební obřad připravit a poskytnout vám tak co nejlepší službu. Abych ale stihla nastudovat všechny skladby, které si zvolíte, potřebuji na to mít dostatek času. Proto je vhodné sdělit mi požadavky na hudbu s předstihem pokud možno šesti až osmi týdnů před obřadem. Samozřejmě se může stát, že i když mi požadavky řeknete později, nebude problém dané skladby nastudovat i v kratším horizontu. To záleží vždy na konkrétním výběru.

Proto mě neváhejte kontaktovat i v případě, že vám termín svatby „hoří“, protože dost možná vaše skladby už mám v repertoáru a nebude to pro mě problém.

Jak probíhá svatební obřad?

Vycházím z předpokladu, že je vhodné, aby hudba zněla již při příchodu svatebčanů na místo svatebního obřadu. Proto obvykle začínám hrát cca 20 minut před začátkem obřadu. Samotnému hraní předchází domluva s oddávajícím ohledně jeho řeči a začlenění konkrétních skladeb do celého konceptu.
Když se sejdou všichni svatebčané, začne obřad samotný, na němž hraju skladby předem domluvené s vámi, tedy dle vašeho přání.
Hudební kulisa pokračuje během gratulací, obvykle až do chvíle, kdy se svatebčané odchází fotit s nevěstou a ženichem.

V jaké sestavě si přejete "zafidlat"?

Obvykle jezdím hrát na svatby sama (kytara, zpěv), ale když budete mít zájem, zkusím ukecat i Pažouta, aby vzal harmoniku.

Kolik to stojí?

Cena se nejčastěji pohybuje mezi 1 500 – 3 000 Kč.

Cenu ovlivňuje mnoho faktorů. Kde se obřad uskuteční? Jak daleko za vámi pojedu? V jakém uskupení budete chtít zahrát? To vše potřebuji vědět, abych vám cenu upřesnila. Proto mě ohledně vašich požadavků prosím kontaktujte.

Kam jezdím?

Zde vidíte mapku, kde je vyznačený okruh nejčastějších míst působení. Pohybuji se ve Středních Čechách, okolí měst Sedlčany, Tábor, Písek, Milevsko, Příbram, Dobříš, Benešov, Vlašim… Koukněte na mapu. 

Pokud plánujete svatbu někde poblíž okruhu, můžeme se též domluvit.

Ukázky hudby

Co nejčastěji hrajeme

Stará hudba (16. st):

Greensleeves, Romance, Packingtons pound

 

Baroko, klasicismus, romantismus:

F. Schubert – Ave Maria 

 

Populární hudba:

Ed Sheeran – Perfect 

L. Cohen – Hallelujah 

Beatles – All you need is love, Here comes the sun, Michelle, Yesterday 

My heart will go on 

L. Armstrong – What a wonderful world 

 

Nenašli jste v seznamu své skladby? Nezoufejte! S dostatečným předstihem se je můžu naučit.

Proto napište nebo zavolejte a podrobnosti domluvíme.

 liss.durman@gmail.com

604798888 (můžete napsat i whatsapp zprávu)

Můžete mě kontaktovat prostřednictvím formuláře:

Chyba: Kontaktní formulář nebyl nalezen.