Mám pro vás

Soukromé lekce

Chcete si splnit sen a naučit se hrát na kytaru nebo zpívat? Potřebujete se zdokonalit v tom, co jste kdysi uměli a už si to nepamatujete? Potřebujete se připravit k přijímačkám na pedagogickou nebo uměleckou školu? Ráda vám s tím pomohu.

  • Zpěv

    Základy pěvecké techniky, práce s dechem a posazení hlasu, volba repertoáru.

  • Kytara

    Klasická kytara - vybrnkávání, hra z not, fingerstyle.

  • Hudební teorie

    Hudební teorie pro začátečníky i pokročilé, příprava na přijímací zkoušky na umělecké či pedagogické školy, doučování.

Kytarový minikurz pro začátečníky

Chcete si umět zahrát písničku k ohni? V minikurzu hry na kytaru se naučíte sled několika základních akordů a univerzální rytmus pro jednoduchý doprovod písní. Dozvíte se užitečné tipy a vychytávky, které vám usnadní hraní.

Kniha humorných historek

Kniha Umělec v domácnosti

Obyčejně neobyčejné příběhy ze života jedné umělkyně a její povedené rodinky. Tato kniha obsahuje krátké příhody, které člověk nevymyslí, ani kdyby chtěl. I když se v knize vyskytují situace, které mnohdy hraničí s infarktovými stavy,  autorčin humor a nadhled je staví na úplně jinou úroveň.  Veš dětská, porodní plán zpěvačky, fóbie z nakupování, četné úrazy hlavy nebo zrádně zastrčený klíč v zámku – to jsou věci, s nimiž se většina lidí na veřejnosti nechlubí. Ale když takové absurdní situace člověk přitahuje, byl by hřích se o ně nepodělit. 

Hudební dobble

Hudební teorie může být pro děti pěkná otrava. Proto je fajn si to "trápení" zpříjemnit hrou.  Vyvíjím edukativní hry, s nimiž se děti učí nezbytné pojmy zábavnou formou. Hry jsem testovala na svých žácích při hodinách hudební nauky a výsledky mě mile překvapily.

Akustická hudba na svatební obřad

Živá akustická hudba na Míru. I na toho vašeho. Výhodou je, že jsme schopni naše fidlátka obsloužit bez elektřiny, takže vám klidně přijedeme zahrát na prosluněnou louku, do lesa nebo na zříceninu hradu. Jak je libo. Podrobné informace společně domluvíme, jsme zvyklí reagovat na individuální požadavky.