Antibiotika vážně škodí zdraví!

Pozor! Ministerstvo zdravotnictví varuje: antibiotika vás můžou zabít!

Tak pozor, tohle není žádný hoax. To je čistá pravda.

Když třeba například zažijete den, v němž se vyskytnou následující oblíbené aktivity jako že si vezmete děti s sebou do práce, kam jdete jen na chvíli a ve chvilkové slabosti se uvolíte jít na hřiště.

Když se vaše dítě potřebuje nutně sklouznout na klouzačce, v níž stojí voda.

Když zjistíte, že jste takovej debil, že jste s sebou nevzali nic na převlečení.

Když vlečete mokré ječící dítě městečkem, kde vás každý zná.

Když přitáhnete stále ještě ječící polonahé dítě k sobě do třídy v doprovodu pohoršených pohledů rodičů žáků, které jste někdy učili nebo ještě učíte a přesně víte, co se jim asi honí hlavou.

Když máte nahé vzlykající dítě ve třídě ještě další hodinu a musíte předstírat, že je to v pořádku. Když cestou domů posloucháte dvacet minut stesky o tom, proč jen jim nic nekoupíte ZA ODMĚNU(!!!).

Když nakonec povolíte a cukrárna má stejně zavřeno. Prostě na odstřel všechno.

IMG_8630[1]A potom v momentě, kdy už by mi jó přišel vhod panák čehokoliv tekoucího a hodněprocentního, který by dostatečně utlumil vnímání hluku, barev i nárazů do vlastního těla, mi vlastně dojde, že si ho dát nemůžu, protože si léčím alergii na školu antibiotikama… V příštím životě chci být lahev kořaly u nás doma.

Takže jo, antibiotika škodí zdraví. Je to svinstvo a radši to do sebe vůbec necpěte. Dejte si čaj z marijány a k tomu pořádně vypálený obilí. Konec hlášení.

Facebook Comments