Co čtu, poslouchám, sleduju

TajemstvíTak tímhle to všechno začalo. Viděla jsem film, takže ho tímto i doporučuju. Co v něm naleznete? Univerzální návod na život. Samotný dokument ale samozřejmě nestačí. Je to začátek cesty a ukáže vám, co dál. Stačí se poohlédnout po knihách lidí, kteří ve filmu mluví.

 

 

 

Čtyři dohody

Někdy si říkám, kdo tuhle knihu nezná. Nebo kdo alespoň nezná představení Jaroslava Duška na motivy z knihy. Typická ukázka toho, že když dvěma lidem řeknete totéž, oni si z toho totéž nevezmou. Vřele doporučuju ve formě audioknihy, kterou rovněž předčítá J. Dušek.

 

 

 

 

largeBezkonkurenčně nejlepší kniha o financích. Tedy ne že bych četla někdy nějakou jinou. Ale když je to podané tak, že to pochopí i umělec každým coulem bez jakéhokoliv povědomí o financích, matematice, úrocích, spoření atakdále, je to podle mě jasná volba. Napsané s nadsázkou a humorem, odlehčeně a přitom jasně. Doporučuju každému.

 

 

 

pravidla-uspechu

Nakoplo vás Tajemství, ale nevíte, kde začít? Tato audiokniha je plná zajímavých informací. Pravidla jsou řazena za sebou v pořadí, v němž byste měli postupovat. Proloženo příběhy. Dobře stravitelné a přitom obsáhlé.

 

 

 

 

ImgWVelmi zajímavá kniha rovněž o pravidlech, jak se dostat z místa, kde jste do místa, kde chcete být. O důležitosti budování sebedůvěry a sebeúcty. O důležitosti entuziasmu. Také proloženo příběhy ze života. Ale nemůžu si pomoct, zdá se mi to nějak hůře stravitelné. A stále se ne a ne dostat přes stranu 40 😀 Nicméně vždycky když už se ke čtení dostanu, je to velmi inspirující.

 

 

 

139849_big

Tuto knihu jsem začala číst a zase jsem ji odložila. Pocity euforie při objevování teorií Johna Graye střídaly pocity nudy. A chvíle, kdy jsem se na text nedokázala přes únavu soustředit a vstřebat informace. Určitě se k ní vrátím, i během krátkého úseku jsem narazila na spoustu zajímavých myšlenek. Jen je to těžké čtení.

 

 

 

FirstClass

 

Internetový časopis FirstClass. Moje pravidelná dávka inspirace.