Vstupjte na veřejnosti v klidu a s nadhledem

E-book momentálně není možné objednat online. V případě zájmu mne kontaktujte.

Objednávám si e-book Vystupujte na veřejnosti v klidu a s nadhledem, který mě naučí dostat trému pod kontrolu.

Vím, že k e-booku dostanu zdarma jako bonus tabulku na dalších šest týdnů, která mě donutí teorii převést do praxe.

Vím, že po zaplacení objednávky obdržím e-book i s bonusem na uvedenou e-mailovou adresu.

Vím, že když zjistím, že pro mne e-book není přínosný, mohu využít garanci vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Stáhněte si e-book o vystupování na veřejnosti a vyběhněte s trémou jednou pro vždy!

Děkuji moc za skvělé a hodnotné informace, které plně využiji pro sebe i pro svoji dceru, která se připravuje na profesi tanečnice. Myslím, že praktické rady a návody jsou perfektně využitelné i v běžném životě a při komunikaci s ostatními lidmi. Mimo jiné je to velmi čtivě a vtipně napsané, takže vám garantuji, že se určitě nudit nebudete. DOPORUČUJI!
Na e-book jsem byla moc zvědavá, protože sama s trémou často bojuji, a jeho obsah mě mile překvapil. Získáte v něm skvělý návod, jak dostat trému pod kontrolu a budete tak moct podat lepší výkon na koncertě nebo při jakémkoli veřejném vystoupení či prezentaci. Součástí jsou i užitečné pracovní listy, které vám s přípravou pomohou. Doporučuji všem trémistům všech oborů, kteří se příliš a zbytečně stresují, aby mohli podávat lepší výkony a hlavně se u toho cítili dobře.
Na e-book jsem byla opravdu zvědavá a přemýšlela jsem o tom, jak mi může čtení pomoci zbavit se trémy. Sama docela s trémou zápasím, často se cítím nejistá a vystupování před lidmi je mou noční můrou. Eliška v e-booku přesně pojmenovala mé strachy, vysvětlila je a navrhla jejich řešení. Navíc e-book je psán velice lidsky a přátelsky, prokládán příklady ze života, takže máte pocit, že vás autorka zná a opravdu ví, jak se cítíte. V pracovních listech jsou přehledně sepsané všechny tipy a úkoly, takže máte vše uceleně na jednom místě hned po ruce. E-book doporučuji všem, kteří zažívají trému a neumí si s ní poradit.

Máte nějaké dotazy? Neváhejte mne kontaktovat na e-mailu: eliska@umelecvdomacnosti.cz 

KONTAKT | OBCHODNÍ PODMÍNKY