8 věcí, za které může vždycky žena

Důležité upozornění: Všechny situace uvedené v článku jsou smyšlené a jakákoliv podobnost se skutečnými osobami je pouze výplodem vaší fantazie. Teda skoro všechny.

 • Pozdní příchod kamkoliv

ONA zdržuje ve fázi oblékání tou typickou ženskou otázkou: „Co si mám vzít na sebe?“. Tečka. Na situaci vůbec nemá vliv to, že ON zmítán svým od dětství potlačovaným OCD desetkrát kontroluje všechna okna a neustále se ptá, jestli ONA náhodou nenechala zapnutou žehličku. A to i v případě, že žehličku doma vůbec nemáte. Prostě určitě zůstala zapnutá hned vedle Příručky pro supermatky, v níž si ONA oblibou často listuje.

 • Auto nechce nastartovat

Je jedno, kdo se ho snažil nastartovat. Jemu vždycky naskočí hned napoprvý, takže je to bez diskuze.

 • Když dítě jí oběd tím stylem, že v každé ruce drží jednu lžíci a jídlo rozpatlává po podložce, po vlasech nebo v dutině nosní toho, kdo ho krmí. Jen takto se v mezičase nechá nakrmit.

ONA mu to povolila namísto toho, aby nemluvně v rámci výchovy nechala dva dny hladovět a dítě potom snědlo cokoliv jen zdánlivě připomínající jídlo podávané v jakémkoliv skupenství a jakékoliv pozici (pozici Halásana nevyjímaje).

 • ON nemůže najít ten krám, co ho tak nutně potřebuje

Tak tak. Ať už je tím krámem cokoliv. Může za to ONA, protože mezi její oblíbené kratochvíle patří pokoutné roznášení šroubováků, ponožek a žiletek na holení po celém domě od půdy až po sklep.

 • Vysoký účet za vodu

Protože ONA se pravidelně sprchuje, namísto aby počkala, až stupeň znečištění její tělesné schránky dojde do fáze, kdy se dá seškrábat. Případně se vyvine v novou formu života a odejde po svých. Ostatně jako to dělá on. V rámci úspor samozřejmě.

 • ON nemůže zhubnout

Protože ONA nakupuje moc jídla a ON ho pak musí chodit užírat po večerech, aby police v ledničce zvládly tu zátěž potravin. Nebo taky proto, že mu při úklidu určitě někam schovala běžecký boty ze sedmý třídy a ON tím pádem nemůže jít běhat.

 • Jeho kalhoty nejsou pořádně vypraný. Zase.

Protože ONA odmítá prát na valše. Jiné vysvětlení nemám. Zvlášť když ty kalhoty nejsou vypraný ještě ani po roce a půl. Něco je špatně a rozhodně doporučuju navštívit zevrubný kurz praní o délce alespoň jednoho týdne na druhé straně republiky zaplacený samozřejmě JEHO kreditkou. Třeba se do té doby kalhoty vyperou.

 • Sparta prohrála se Slavií. Nebo naopak. To je vlastně úplně jedno.

Může za to ženská, protože nenechala chlapa lítat doma polonahýho jen zabalenýho do vlajky týmu a za hrdelního pokřiku příslušníka vymírajícího primitivního kmene tančit válečný tanec kolem konferenčního stolku. A už vůbec mu na ten stolek nenosila lahváče a utopence.

 

Napadá vás ještě něco?

 

 

Facebook Comments

1 názor na “8 věcí, za které může vždycky žena”

 1. Eliška Kovalská

  Prudilovi sleduju a líbí se mi, ale neřekla bych, že máme stejný styl psaní 😉

Diskuse uzavřena.